Hemicell

Elanco Hemicell HT

.

Category: Elanco
Tags: chicken
File:

Hemicell

Elanco Hemicell HT ™ V22663 (Act 36/1947) Composition: B-Mannanase 160 million units per kg (minimum) Indications: Poultry and Swine Feed Enzyme
Elanco Hemicell HT ™
V22663 (Act 36/1947)
Composition: B-Mannanase 160 million units per kg (minimum)
Indications: Poultry and Swine Feed Enzyme

 

β-Mannanaz

Tanımlayıcı kimlik numarası: 4a29

Kategori: Zooteknik katkılar

Fonksiyonel grup: Sindirim arttırıcılar (Zooteknik yem katkı maddeleri)

İçeriği:  Her bir kilogram Hemicell™ HT içerisinde Paenibacillus lentus’dan elde edilen en az 160 milyon ünite endo-1,4-β-Mannanaz (EC 3.2.1.78) bulunmaktadır.

* β-Mannanaz’ın bir birim aktivitesi, pH 7.0’de ve 40°C sıcaklıkta mannoz içeren bir substrattan dakikada 0.72 mikrogram indirgen şeker üreten enzim miktarı olarak tanımlanmaktadır.

Kullanım şekli ve tarifnamesi: Etlik piliç, yumurtacı yarka, etlik hindi, damızlık hindi yarkası, ve yumurtlayanlar dışındaki küçük kümeas hayvanları türleri için çözünür β-mannanlar bakımından zengin karma yemlerde kullanım içindir. Etlik piliçler ve küçük kümes hayvanları türleri için minimum dozaj tam yemin metrik tonu başına 200 g'dır. Hindiler için minimum doz, tam yemin metrik tonu başına 300 g'dır. Hemicell™ HT, 88 °C'ye kadar pelletleme sıcaklıklarında aktivitesinin %80'inden fazlasını koruduğundan, ürün pelletlenecek yemde kullanım amaçlıdır.

Güvenlik Uyarıları: Kurutulmuş Paenibacillus lentus fermantasyon çözünür maddeleri içerir (β-mannanaz). Alerjik deri reaksiyonuna neden olabilir. Solunması halinde alerji, astım semptomları veya solunum güçlüklerine yol açabilir. CİLDE TEMASI HALİNDE: Bol su ile yıkayın. Ciltte tahriş veya döküntü oluşması halinde: Tıbbi yardım alın. Tozu solumaktan kaçının. Koruyucu maske kullanın. SOLUNMASI HALİNDE: Kişi açık havaya çıkarılır ve rahat nefes alabileceği pozisyona getirilir. Solunum ile ilgili semptomların yaşanması halinde: Bir ZEHİR DANIŞMA MERKEZİNİ veya doktoru arayın. Kontamine olmuş elbiseleri çıkarın ve tekrar kullanımdan önce yıkayın. Kontamine olmuş iş elbiselerinin iş yeri dışına çıkarılması yasaklanmalıdır. İçerikleri/kapları yerel düzenlemeler uyarınca bertaraf edin.

Other Products